Користи faulhaber 1624T012S моторни Coreless опрема моторни DC серво мотор со енкодер

Користи faulhaber 1624T012S моторни Coreless опрема моторни DC серво мотор со енкодер

DEN 1344.00

Тековен

ве молиме оставете масажа
со вашата e-mail адреса, така што ќе може да одговори побрзо.
Овој производ Германија FAULHABER мотори , за моторни тип : 1624 T012 S, редуктор модели : 15/5 , намалување на односот на 11.
Answer : ___________________________ NOTE :
1 ве Молиме потврдете превозот адреса & телефон & име правилно , стоките ќе бидат испорачани според информациите што ви се нуди.ако не можете да најдете
производот треба ,ве молиме ги споделите со нас .Ако добиете стоки и ништо лошо ве молиме да ни остават целосна ѕвезда feeback.
Вистински фотографии и параметри се како што следува
Здраво Драги Сите,
добредојдовте на нашата продавница. Ако ги локалните обичаи се задржи стоката.превозот дена зависи од спонзор , ние не може да го контролира превозот дена .Со цел да се спаси двете страни проверка
време ние ви препорачуваме клиентот нудат јасна слика детали подобро (напред назад лево десен до
надолу) откако ќе се потврди ние може да се направи ред со вас , сите што треба да направите за само
направи чекор како што ви кажав .
Се надеваме дека може да се изгради долг бизнис coperation односи!!
сакате да имате среќен шопинг!
.8 : 1
По забавување на брзината 12 V 1000 менува бројот на вртежи / мин. се разбира. Излезна моќност , 1.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас. ве молиме доаѓаат
за да го најдете производот што треба и да се потврди цел.или имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Негативни feeback.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност наплаќа од вашата земја.ве молиме контактирајте царинската да царинење asistant Позитивни.Ве молиме бидете сигурни дека информациите за контактот правилно, така што можеме да ве контактираме во време ако има нешто треба да контактира со вас.


Останатите карактеристики

сертификација:
RoHS,CCC
Commutation:
четка
Употреба:
Автомобил,Вентилатор,Електричен Велосипед,Home Апарат,Брод
Изградба:
Постојан Магнет
Излезна Моќност:
1.44
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Тип:
Опрема Мотор
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
1000
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Број На Модел На:
1624T012S
Напон(V):
12

Слични понуди