Freeshipping За Suzuki GSXR 1000 R K5 2005 2006 gsxr 1000 r k5 05 06 Иридиум Шофершајбната ветробранското стакло Двоен Меур GSXR1000 Р

Freeshipping За Suzuki GSXR 1000 R K5 2005 2006 gsxr 1000 r k5 05 06 Иридиум Шофершајбната ветробранското стакло

DEN 1073.00
-6 %
DEN 1141.92

Тековен

Погодни за : За Suzuki GSXR1000 R K5 2005 2006 Сосема Нов Шофершајбната Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Боја : Она што го гледате е она што ќе Го добиете слика покажува во вид на снимање


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HXMT
Име На Модел:
GSXR1000R-05 06
Објектот Ширина:
0inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
1kg

Слични понуди