сатенски мали евтини drawstring торба прилагодено накит торби трговија на големо обичај подарок торба на големо за накит за подарок коса toiletry прстен

сатенски мали евтини drawstring торба прилагодено накит торби трговија на големо обичај подарок торба на големо

DEN 1440.00

Тековен

, погоден за сите видови на подароци, ракотворби, електроника, накит пакување. Екстра Како што е прикажано Употреба
промоција на продажба,подарок торба или други
Пакување & Испорака
Пакување :
Превозот :
Обично ние испорачуваме нашите производи од DHL, UPS-от, Fed Ex, итн за мали наредби, Но голема количина можете исто така да од море и воздух
Нашите Услуги
(1)конкурентна цена
(2)добра рака чувство
(3)за брзо производство на времето
(4)професионални дизајнери услуга за вас
Ако ви треба прилагодено кеси,pls дозволете ни да знаат детали подолу :
1.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
6g
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
drawstring накит торба
Објектот Висина:
9cm
Број На Модел На:
2016674
Големина:
7*9cm,според вашите барања
боја:
Многу бои за да изберете
е cusotmized :
Yes

Слични понуди