Левата Страна на Задното Светло За ФОЛКСВАГЕН T5 Multivan Транспортерот 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Автомобил-стил, Задните Светилка Опашка Светлина

Левата Страна на Задното Светло За ФОЛКСВАГЕН T5 Multivan Транспортерот 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009

DEN 2421.00
-10 %
DEN 2689.92

Тековен


Висок Квалитет На Задните Светилка Опашка Светлина
За "ФОЛКСВАГЕН" T5 Multivan Транспортерот 2003-2009
Информации за производот Состојба : Нова Резервни Опашка Светлината Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Гаранција : 1 Година Пакет : 1 x Левата Страна
Вистински Фотографии :
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).


Останатите карактеристики

Multivan-Година:
2003,2008,2009,2006,2007,2005,2004
Објектот Тежина:
1kg
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Специјални Функции:
опашката светлина
Објектот Дијаметар:
9cm
Фолксваген Модел:
Multivan
Бренд Име:
DFLA
Име На Модел:
7H5945095
Материјал Тип:
ABS + Стакло + PEI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Напон:
12V
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание

Слични понуди