10PCS 3W Длабоко Црвена Висока Моќност 660NM Растение Расте LED Emitter Светлина 700mA со 20mm Ѕвезда Platine Heatsink

10PCS 3W Длабоко Црвена Висока Моќност 660NM Растение Расте LED Emitter Светлина 700mA со 20mm Ѕвезда Platine

DEN 335.52

Тековен

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. П : Што можам да направам ако не сум ја прими пратката за долго време? О : Ако следење на информации покажува лево Кина копното или Хонг Конг, но нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, на парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во својата земја, но не и ажурирани информации, дојавени од вашиот локален поштата сепак, ве молиме да бидете трпеливи да се чека. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. За многу големи нарачки, се разбира, ние ќе понуди некои попуст. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.6 V DC Напред Тековната (АКО) : 750m A бранова Должина : 660nm Агол на Гледање : 120 Степен Светлосен Интензитет (Iv) : 70 - 80 LM Примена : за Растенијата Растат Пакет Вклучуваат : 10 x 3 W Висока Моќност Длабоко Црвена 660nm LED Светло со 20mm База
П : Како можам да добијам попуст? A : цените се покажа дека во нашата продавница се најдобри цената што би можел да понуди. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Сепак, ако вашата цел количина е повеќе од 10pcs(вкупна количина за една цел), може да контактирате со нас пред исплата, што веројатно може да заштедите на превозот цена за вас.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
3w 660nm
Wattage:
1W-3W

Слични понуди