Sj7000 УВ Филтер заштитниот Поклопец на Леќите Филтер За SJCAM SJ7000 SJ 7000 Спорт Акција на камерата Леќи на Камерата Додатоци

Sj7000 УВ Филтер заштитниот Поклопец на Леќите Филтер За SJCAM SJ7000 SJ 7000 Спорт Акција на камерата Леќи

DEN 138.00
-10 %
DEN 153.60

Тековен


1x Sj7000 Леќа УВ Филтер
Не се вклучуваат камера
1. 100% сосема нов и висок квалитет.
2. Овој филтер може да се ограничи рефлексија од неметални површината на водата како и стакло прозорци.
3. УВ филтер / леќа филтер се однесува на SJCAM SJ7000 спорт акција камера.
4. Со користење на филтер, на бои ќе стане посветла и појасна и контраст ќе биде зајакната.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
GP-SJ003
Бренд Име:
CENINE
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Акција Камера Филтри
Компатибилен Акција Камера Бренд:
sjcam
Материјал:
Стакло
Тип:
УВ Филтер
Точка име :
ув филтер леќа
Polarizer Одговара:
Sj7000
Стил:
УВ Филтер
SJ7000 Додатоци Quallity:
Бренд Нови
Sj7000 УВ филтер Акции:
Yes
Материјал:
Стакло
УВ Филтер Функции:
Заштитни

Слични понуди