Темно Црвена Диско Топка Pendant Обетки И Сребрен Тон Ѓердан Кристал Shamballa Накит Поставите 10 Поставува Трговија На Големо

Темно Црвена Диско Топка Pendant Обетки И Сребрен Тон Ѓердан Кристал Shamballa Накит Поставите 10 Поставува

DEN 365.00
-20 %
DEN 456.00

Тековен


Темно Црвена Диско Топка Pendant Обетки И Сребрен Тон Ѓердан Кристал Shamballa Накит Поставите 10 Поставува Трговија На Големо
1). Pendant големина : 10мм
2). Ѓердан должина : околу 45см
3). Боја : темно црвена
4). Количина : 10 комплети
5). Материјали : глина & кристално
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.
Исто така, ние може да прифаќаме други начини. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
Ние ќе ја објавите сите на нашите предмети преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со регистрирате. Тоа може да се постигне повеќето земји во рок од 15-30 дена (не се вклучуваат на викенд и државни празници)
Доколку сакате да добиете брзо, ве молиме изберете EMS, Тоа ќе чини околу 7-15 дена.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас . Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратните информации. Ако не сте задоволни со предмети ќе нареди. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации . Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .
Добредојдовте пратена е-пошта до нас со било какви проблеми или е потребна.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки, ѓердани
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Бренд Име:
XiaoYaoTYM
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
16010802
боја:
темно црвено
Pendant Големина:
за 10мм
должина на ѓердан:
за 45см
Количина:
10 Поставува
Материјал:
глина & кристално
време на испорака:
3 дена
is_customized:
Yes

Слични понуди