Бог Eater Т-маица Аниме Cosplay Т кошула Мода Мажи Жени Tees

Бог Eater Т-маица Аниме Cosplay Т кошула Мода Мажи Жени Tees

DEN 686.00
-35 %
DEN 1055.52

Тековен


Бог Eater Т-маица Аниме Cosplay Т кошула Мода Мажи Жени Tees
Користење на high-end дигитални печатење во боја
Не се фаќа за надвор, не деформација, не се намали,
Дише
Големина на Табелата (единица : cm 1inches=2.54 см)


Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Бренд Име:
NSOKING
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток

Слични понуди