Harphia A4 Б5 А5 Бизнис Папка Едноставна Датотека Клип Менаџер Документ Организатор Конференција File Layout Клип Потпишување Договор

Harphia A4 Б5 А5 Бизнис Папка Едноставна Датотека Клип Менаџер Документ Организатор Конференција File Layout

DEN 137.00
-24 %
DEN 180.00

Тековен


Објектот спецификите
Име : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ А5 бизнис папка менаџер конференција датотека папка документ организатор потпишување договор изгледот клип
Материјал : Горното ниво СТП Кожа
Боја : Црна, Кафеава, Црвена Роза(розева)
Тип : Документ папка, Датотека Папка со Пенкало носители, Бизнис Случај, Краток
Новина : Да
Нето Тежина : 0.5 кг
Број на модел : FPDB-426
Користење на Стил : Бизнис Патување, да Работат надвор со документи
Опис На Производот
ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА :
Ние може да го прилагодите овој документ за вас со вашиот номиниран логото на површината на торба, НО кои треба да се исполнат нашите минимум ЦЕЛ количество(MOQ). Време за подготовка на стоки ќе се прошири за да 5-12 дена во зависност од вашите барања. Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за повеќе информации и детали пред наддавање.
Ние верува, simpleness е суштината на животот!
За сите клиенти :
Имајте на ум 1 : Поради различни производство серии, може да има отстапување од 1 до 3 CM за некои предмети;
Забелешка 2 : Бои на вашиот монитор може да се разликуваат од реалните производ бои во зависност од вашиот монитор прилагодување;
Забелешка 3 : За бои, различни луѓе од различни земји може да го името различно, па затоа ве молиме размислете внимателно пред да плаќање на нарачката.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
FPDB-426
Тип:
Клипот Датотека
Бренд Име:
Harphia
Материјал:
PU
Обликот:
Папка
Големина:
A4
Големина Опција:
A4, Б5, А5
Материјал:
Највисокото Ниво СТП кожа

Слични понуди