Посебен Бренд Мода Ѓердани & Приврзоци Бохемски Мулти-слој Макси Neckalce Природен Камен Накит Подароци за Жените XL160313

Посебен Бренд Мода Ѓердани & Приврзоци Бохемски Мулти-слој Макси Neckalce Природен Камен Накит Подароци за

DEN 739.00
-49 %
DEN 1449.60

ТековенОстанатите карактеристики

Метална боја:
Бакар
Главниот Камен Боја:
мулти боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Школка
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
No
Број На Модел На:
XL160313
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Чешка
Бренд Име:
посебни
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
Материјал:
Морска школка
Должина:
49.5cm
Тежина:
92.45g
Ѓердан Тип:
Монистра

Слични понуди