Топла рачно изработени Абонос Филтер Луле Тутун за Пушење Додатоци Свиткана Стил W/ Подарок Кутија, Дрвена Пушат луле Цигари Филтер Држач

Топла рачно изработени Абонос Филтер Луле Тутун за Пушење Додатоци Свиткана Стил W/ Подарок Кутија, Дрвена

DEN 669.00
-39 %
DEN 1097.28

Тековен


Рачно изработени абонос филтер луле тутун за пушење додатоци
Свиткана Стил W/ Подарок торба дрвени Пушат луле цигари филтер држач
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики температура отпорни на дизајн, издржлива и да се користи
Боја : како што е прикажано на сликата
Материјал : Абонос Дрвени
Облик : Свиткана Тип
Цевка целосна должина : 13.9 CM
Длабоко Doo : 3.2 CMM
Отворот должина : 2.8 CM
Устата се Справи со должина : 6.6 CM
Како подарок за себе или за вашите пријатели
Пакување Се Вклучени :
1x Чад цевка
1x Пластични стојат
1x Пушењето нож
2x 9mm филтер
1x метал mesh
1x устата алатка
1x Подарок торба
3x Почиста алатка


Останатите карактеристики

Предмет:
Физика
Број На Модел На:
WJ

Слични понуди