Заеднички Џеб Sax Црна Универзална Преносни Џеб Saxophone За Продажба На Нови

Заеднички Џеб Sax Црна Универзална Преносни Џеб Saxophone За Продажба На Нови

DEN 1483.20

Тековен


Опис :
Џеб-sax тон разновидна со романтична, жива, топло карактеристики, и затоа, играње
џез, блуз, популарна, па дури и класичната и други музички стилови.
Инструкции :
Кога вие користите инструмент, треба да се обрне посебно внимание за одржување и правилно користење на инструмент, инструмент само да го продолжи животот и да се намали штетата на инструмент.
Пакет Се Вклучени :
1 Buc Џеб Sax.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Џеб Sax
Тон:
Универзална
Површината Материјал:
No
Тип:
Универзална
Глава Материјал:
No
Тело Материјал:
Пластични

Слични понуди