100g Природни Сина Падна Kyanite Кварцен Кристал најголемиот Дел Камења Реики Лекување

100g Природни Сина Падна Kyanite Кварцен Кристал најголемиот Дел Камења Реики Лекување

DEN 479.52

Тековен

Материјал : Природни Kyanite Тежина : 100g За големина : 1-35mm


Останатите карактеристики

Регионален Функција:
Африка
Стил:
Фенг Шуи
Тема:
Санта мраз
Бренд Име:
BASILOSAURUS
Материјал:
Камен

Слични понуди