креативни далечински складирање рек мултифункционален десктоп складирање кутија козметички TV DVD Чекор Контрола на Носителот Стојат Сортирање Организатор

креативни далечински складирање рек мултифункционален десктоп складирање кутија козметички TV DVD Чекор Контрола

DEN 948.00
-6 %
DEN 1008.00

Тековен


Предмет : акрилик далечински управувач за складирање на носителот
Употреба : за телевизија, двд, видео далечинска контрола складирање кутија, канцеларијата на организаторот
L18*W11.5*H12.5cm
ДОЛАРИ, 16.40


Останатите карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Техника:
Сјајни
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Плоштад
Стил:
Модерна
Производот:
Канцеларија Организатор
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PS
Решетки Количина:
4
Број На Модел На:
9803
Употреба:
Мобилен Телефон Далечински управувач
Спецификација:
L18*W11.5*H12.5cm
Оптоварување:
5KG
Капацитет:
L18*W11.5*H12.5cm
Модел:
8012
Боја Класификација:
Шест решетки ротација далечински контролер содржат 8012

Слични понуди