Ноќта Риболов Плови Светлина Прозрачна Лебди Риболов Barguzinsky Ела Плови Риболов Лебди Додатоци Flotadores Де Pesca Плувка

Ноќта Риболов Плови Светлина Прозрачна Лебди Риболов Barguzinsky Ела Плови Риболов Лебди Додатоци Flotadores

DEN 306.00
-15 %
DEN 360.00

Тековен


Ве молиме да го оценувате оваа трансакција :
Објект како што е Опишано :
Комуникација :
Превозот На Ветер :
Инаку, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1-ѕвезда 3-ѕвезда повратни информации,ние ќе ги задоволство да се обезбеди задоволен решение.
Риболов Плови Светлина Батеријата Прозрачна Лебди Риболов од трска за Риболов Лебди flotadores де pesca Плувка Риболов Додатоци
Карактеристики :
1.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Спецификација :
Тип на производ : Прозрачна риболов плови
Материјал : Barguzinsky ела плови
1# : должина : 35cm/ нога должина : 10см/ опашка должина : 17cm/ тело должина : 8cm/тело со дијаметар : 10.9 mm/ опашка дијаметар : 1.5 cm/тело со дијаметар : 10.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки.Лебдат опашката е изработка на оптички влакна материјал, добри перформанси во светлина емитува.3 mm
2# : должина : 36cm/ нога должина : 10 cm/ опашка должина : 17 cm/ тело должина : 9.9 mm/опашка дијаметар : 1.
Објектот Слики :
Нарачка Информации :
Плаќање :
Може да се направи исплата на нашата on-line ailexpress продавница со safty Зачувам.Лебдат опашката е засилен, издржливи во употреба.1 mm/ нога дијаметар : 1.Одговара за разни на риболов средини,особено за риболов crucian.9 mm/ опашка дијаметар : 1 .
Вчитување Доведе Тежина : 1#1.


Останатите карактеристики

боја:
Големина 2, Големина 3, Големина 1
Тип На Производ:
Риболов Плови
Тип:
Електронски Риболов Плови
Пластични Тип:
Прозрачна Риболов Плови
Материјал:
Barguzinsky Ела Плови
Обликот:
Цилиндар
категорија:
Вертикална Шамандура
Позиција:
Езеро
Плови Тип:
Прозрачна Плови
Лебдат Опашка Тип:
Мека Опашка
Големина:
See description
Број На Модел На:
1# 2# 3#

Слични понуди