4pcs Нерѓосувачки Челик Страна на Вратата Sill Прагот Scuff Плоча За Мицубиши Lancer ЕКС 2008-2013 Автомобил стил

4pcs Нерѓосувачки Челик Страна на Вратата Sill Прагот Scuff Плоча За Мицубиши Lancer ЕКС 2008-2013 Автомобил

DEN 654.00
-9 %
DEN 719.04

Тековен


Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
одговара за Мицубиши Lancer 2008-2013
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
одговара за Ford Мицубиши Lancer 2008-2013

Слични понуди