година Underarm Фустан Облека Пазувите Грижа Пот Мирис Потење Подлога Shield Апсорбирање на Deodorant Antiperspirant 10Pcs/set

година Underarm Фустан Облека Пазувите Грижа Пот Мирис Потење Подлога Shield Апсорбирање на Deodorant

DEN 44.00
-43 %
DEN 77.76

Тековен

Опис На Производот :
Сосема нов и висок квалитет
Мала тежина и преносни, речиси невидлив
Одржување на вашата омилена облека underarm област дамка-бесплатно
Да ви останат свежи и суви
Погодна за двете млади и стари
Големина : 95mm 120mm x
Дебелина : за 2mm
Тежина : околу 2.3 Г по парче
Абсорпција на вода способност за парче : ≥15ml
Боја на кожа
Материјал : не-плетени ткаенини, airlaid хартија
Специфични : 10pcs (5 парови)
Целосно се апсорбира underarm пот, ти чува на ладно и суво, важи и за жените долг ракав
Пакет се вклучени
10 x Underarm Влошки


Останатите карактеристики

Пол:
Унисекс
Тип:
Пот Подлога
НЕТО-WT.:
10pcs/set
Број На Модел На:
NH0254_new
Бренд Име:
БУ-Bauty
Тип На Објект:
Deodorant

Слични понуди