Нови Cambodian девојка DMC дома декор платно луѓе Крстот Бод колекции 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени везана ѕид

Нови Cambodian девојка DMC дома декор платно луѓе Крстот Бод колекции 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно

DEN 604.00
-0 %
DEN 604.32

Тековен

опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот магацин, во склад забелешка : 14ct тип ве молиме да го користите 2 жици, жици, 1 жица жици до точка назад. 100% точни печатени ткаенини (11ct) и бело платно (14ct). по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа. производот е бесплатен превоз од "пост кина обичен мал пакет плус", тоа не може да биде песна по пакет лево кина. ве молиме не го отворите спорови во рок од 60 дена. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. answer : ___________________________ note : (ве молиме прочитајте го првиот) 1. моделот е отпечатена на платно (11ct), па пред да заврши крои, ткаенината не може да го допре водата, инаку дел печатени ќе исчезне. употреба на растворливи материјал во заштитата на животната средина. 100% сосема нов.Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available :
14 Платно Големина : 40×54cm
11 Платно Големина : 48×66cm
предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. тоа не е печатена со бело платно, тие сите треба целосна emborider 11ct тип ве молиме да користите 3 жици, жици, 2 жици жици до точка назад. ако по 60 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас за solove тоа. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. 100% памук производи. ултра јасно професионални везови шема. ако ви треба за комплетен мониторинг, ве молиме изберете "кина испраќа пошта препорачува воздух", и да додадете пари за следење. ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака пред.


Останатите карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати 3 конец, 14ct бела 2 нишка
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет

Слични понуди