Нов Стил Гроздобер Зелена Кристал Цвет Изјава Ѓердан Капка Обетки Партија Накит Сетови Подарок За Жените

Нов Стил Гроздобер Зелена Кристал Цвет Изјава Ѓердан Капка Обетки Партија Накит Сетови Подарок За Жените

DEN 711.00
-40 %
DEN 1185.60

ТековенОстанатите карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жени,љубовници'
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Број На Модел На:
FJ006266S
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Бренд Име:
kfvanfi
Боја:
античкиот злато
Материјали:
Легура
обложено:
Античкиот Злато Позлатен
Главниот Камен:
Кристал ,Кристал
Пол:
Жените
квалитет:
Висок
MOQ:
1set
Стил:
Романтични

Слични понуди