10pcs/многу Антички Бронзена Боја 12/14/16/18/20mm Круг Месинг Cufflink Ќорци Лента со Поставки за Мажи Персоналните Накит Наоди

10pcs/многу Антички Бронзена Боја 12/14/16/18/20mm Круг Месинг Cufflink Ќорци Лента со Поставки за Мажи Персоналните

DEN 164.00
-25 %
DEN 217.92

Тековен


10pcs/многу Антички Бронза Позлатен 12/14/16/18/20mm Круг Месинг Cufflink Ќорци Лента со Поставки за Мажи Персоналните Накит Наоди
1)Материјал : Бакар
2)Големина : 12/14/16/18/20mm
3)Бои : Антички Бронза
4)Пакување : 10pc/многу
5)Тежина : 35g/многу
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да ви понудиме капка превозот услуга. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
8) Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.
Други Бои>>


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
SAUVOO
Материјал:
Метал
Големина:
12/14/16/18/20mm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
35g
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
pendant база
Број На Модел На:
F3333
Материјал:
Бакар
Големина:
12/14/16/18/20mm
Бои:
античкиот бронза
КОЛИЧИНА:
10pcs/многу
Пакување:
10pcs/opp вреќа
Тежина:
35g/lot
Стил:
cufflink ќорци
Тип:
дувачкиот cufflink ќорци
дизајн:
cufflink ќорци settings
Функција:
18mm cufflink празно

Слични понуди