Секси пинк плус големина xxxl жените корсет,кука пред се,чипка назад онлајн шопинг корсет прифатени dropshipping

Секси пинк плус големина xxxl жените корсет,кука пред се,чипка назад онлајн шопинг корсет прифатени dropshipping

DEN 684.00

Тековен


Начин на плаќање
зависи од клиенти
Материјал
spandex, памук, полиестер, најлон, polyamide, влакна, сатен.
Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел.Ние, исто така, ја прифати OEM цел или да се направи нов производство за вашите дизајни печатени со вашето лого.
УСЛУГИ ЗАБЕЛЕШКА :
Ние секогаш ги одржуваме нашите професионални очите на развојот на пазарот за пребарување секој месец. Ние додадете нови секси долна облека стилови секој работен ден. емитуваше. главната линија е секси костим, секси babydoll, корсет&bustier, теди, жартиера set &корсети, bodystocking&нога носат, дами градник&бикини сет, panty,божиќ облека,плус големина долна облека,долго-gown,винил&кожа сет,секси клуб носат и така натаму.
Перење
не машина за перење ,не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење.
Пакување
убав пакет/картонска кутија, ние можеме да се осигураме дека нашите производи стигнат до секое costumer со премиерот состојба.оем достапни
4,да го прифати мали цел
5.
снабдување тип
ние се вклучат во дама секси костим и секси долна облека.
Moq
Без Минимум цел за секој стил, може да се купат помалку од 150исто така, може да се купи се меша сите наши предмети на прикажува.
испорака
ТНТ / DHL / UPS / EMS/ARAMEX, МОРЕ, ВОЗДУХ ЛИНИЈА. добар квалитет,за појавување на камшик .
Опис
Ова е високо квалитетни зелени корсет, чипка назад.
Плаќање
зависи од клиенти
Време на испорака
во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање. тоа е популарна носат натпревар фармерки и здолниште , екранот дами парична казна половината.
Секси пинк плус големина xxxl жените корсет,кука пред се,чипка назад онлајн шопинг корсет прифатени dropshipping
1.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Бренд Име:
AILINGE
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Памук,Полиестер,Најлон,Spandex,Полиестер Мешавини
Контрола Ниво:
Фирма
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
L29
Shapewear:
Блузи
боја:
Како што е прикажано
Големина:
S-2Xl
плаќање:
зависи од клиенти
превозот:
DHL,KCS,ТНТ,EMS,
Декорација:
моден жените корсет
Пол:
Жените
Возрасна Група:
Возрасни
Тип:
половината корсет
Превозот Цена:
слободен од кина пост
is_customized:
Yes

Слични понуди