Бесплатен Превозот 2 парчиња/Многу Водоотпорен 12mm Водоотпорен Копчето Авто-ресетирајте Рамен Единствена Точка LED Светло Метал Копчето Префрлате

Бесплатен Превозот 2 парчиња/Многу Водоотпорен 12mm Водоотпорен Копчето Авто-ресетирајте Рамен Единствена Точка

DEN 406.00
-7 %
DEN 436.80

Тековен


Pls Забелешка :
1. Ние имаме различни напон ,6 V, 12 V, 24 V, 36 V, 110 V и 220 V
2. Црвена, зелена , жолта , сина, бела боја за да изберете
Кога ќе го поставите цел , pls остави порака за напон и боја ,
или ние само ви испрати 220 V , црвена боја . Ви благодариме многу .


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Бренд Име:
JoHigh
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
no
Број На Модел На:
12mm
Точка име :
метал копчето префрлате
Max. Тековната:
4A
Напон:
6/12/24/36/110/220V
контакт:
1 НЕ
Школка Материјал:
Никел позлатен месинг
Отсечени големина:
12mm
Тип на работа:
Авто-ресетирајте
Боја:
црвено, зелено, жолто и сино бела

Слични понуди