Y30978838 2017 Ново Бебе Девојка Врвот Џемпер Цврста Девојка Tee Suspendents Девојки Облека Лолита

Y30978838 2017 Ново Бебе Девојка Врвот Џемпер Цврста Девојка Tee Suspendents Девојки Облека Лолита

DEN 672.00

Тековен

98 /парче us$ 16.00 /парче us$ 22.00 /парче us$ 42.00 /парче us$ 14.98 /парче us$ 18.Го цениме .46 /парче us$ 15. За трговија на Големо
Бидејќи ние сме во различни сезона ,Пред да се направи нарачката, ве молиме потврдете со мене за акции ,ви благодариме
Уживајте во вашето време во мојата продавница ве молиме ,и да имаат добар ден ^_^
Со Почит
Дина
.00 /парче us$ 16.и за Кина Пост Воздух Mail понекогаш систем не може да следење на пратката ,тоа не значи дека јас не бродот за излез на стоката за вас ,тоа е затоа што на локалните на вашата страна поштата не ажурирање на податоците ,ако се случи вие не може да пратите пратката ,да ми даде повеќе време за чекање, или контактирајте ме ,јас ќе aks мојата превозот агент обидете се да најдете каде што е тоа ,ако изгуби ,пари ќе Целосна наплата назад до тебе .50 /парче us$ 14.98 /парче us$ 25.Топла Продажба ID : 5184 us$ 16.00 /парче us$ 16.
3) за испорака ден
За Кина Пост Воздухопловната ,Обично треба 15-35 денови за испорака .46 /парче us$ 13.но, некои држава далеку повеќе треба повеќе денови .00 /парче us$ 25.освен presell или надвор од акциите ,ако се случи да presell или надвор од акциите ,јас ќе забележите да можете да го откажете или промените дизајн или чекање за неколку дена .50 /парче Опис на Производот
големината не значи возраст ,ве молиме споредете ја големината да се избере вистинскиот ,ви благодариме
æÂâ  ™åÂ…¥å›¾ç‰‡ åˆ éÂâ„¢¤å›¾ç‰‡ 图片链æÂŽ¥
1.
2)за големината . За продажба на Мало
1 ) За испраќање
Сите наредби јас ќе брод тоа во рок од 1-2 дена .
4) за повратни информации
Ако ви се допаѓа нив ,да ми даде 5stars повратни информации ,навистина го цениме за ова ,ако нешто се случи со облека како квалитет или да ја испратите на погрешна големина .


Останатите карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
30978838
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
RuiYao

Слични понуди