220G транспарентна пластика крем тегла, запечатување тенџере/сад за крем/гел/facial scrup/тело чистење /маска крем содржи

220G транспарентна пластика крем тегла, запечатување тенџере/сад за крем/гел/facial scrup/тело чистење /маска

DEN 3235.68

Тековен


Точка бр : MGT-220 YZ
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
големина : 220g/220 ML
КОЛ НА ДНОТО : 81 MM
HEIGHT76 MM


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
220G/220ML
Број На Модел На:
MGT-220YZ
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
домашно милениче

Слични понуди