30PCS Висок Квалитет 5.6 cm Сребрена Боја на Косата Клипови Рамен Barrettes Железо Шноли DIY Коса Додатоци за Жени, Девојки

30PCS Висок Квалитет 5.6 cm Сребрена Боја на Косата Клипови Рамен Barrettes Железо Шноли DIY Коса Додатоци

DEN 58.00
-4 %
DEN 60.48

Тековен


Име : 30 PCS Висок Квалитет 5.6 cm Сребрена Боја на Косата Клипови Рамен Barrettes Железо Шноли DIY Коса Додатоци за Жени, Девојки
Материјал : Aalloy
Големина(за) : 3.2 cm,4cm.4.6 см.5.6 cm
Пакет се Вклучени : 30 PCS Коса Клипови(ист стил)
Висок квалитет! како подарок или да чувате тоа како една прекрасна колекција.
Најдобрите подароци за членовите на вашето семејство и пријатели
Топло Совет : дозволете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
DCDYCDU
Тип:
Шноли
Материјал:
Легура
Име:
косата клипови
Име 1:
Станот Barrettes Железо Шноли
Име 2:
Duckbill Коса Клипови

Слични понуди