Латинска Танц Облечи Жени Секси Ballroom танго латинска Кошули Здолниште danskleding franjas roupas tanzrock latein Носат Костими за Девојка

Латинска Танц Облечи Жени Секси Ballroom танго латинска Кошули Здолниште danskleding franjas roupas tanzrock

DEN 2460.00
-22 %
DEN 3153.12

Тековен


Латинска Танц Облечи Жени Секси Ballroom танго латинска Кошули Здолниште danskleding franjas roupas tanzrock latein Носат Костими за Девојка Бесплатен Превозот
Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Прв Избор На Повратни Информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Прв Избор Услови&Warrenty
Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад.Генерално, ние ги користиме Кина Пост или ЕМС за вас да се изразат, ако имате било какви посебни потреби, може да ни каже однапред, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања. Ние ќе ви ја испратиме стоката, како е можно поскоро.
Прв Избор На Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА. Може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа
2. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата.


Останатите карактеристики

боја:
Секси латино Фустан S, Секси латино Фустан M, Секси латино Фустан L, Секси латино Фустан XL
Тип На Производ:
spandex ткаенина
Ширина:
latin skirt dress
Тип:
водат ткаенина
Плетени Тип:
Tricot
Бренд Име:
КУЛ Мода!COOOL Живот!
Велур Ткаенина Тип:
Други
Материјал:
100% Rayon
Шема:
Извезена
Функција:
еластичен
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Стил:
Нова Мода Латинска Танц Облечи
Производот:
Секси Нова Мода Латинска Танц Облечи
Број На Модел На:
LD102
Бои:
Црвена
Изберете според Кинеската Големини:
Големината на S / M / L / XL
испорака:
Бесплатен превозот

Слични понуди