Природни Полиран Водни Растенија Ахат Кристал Мадагаскар Минерални Примероци Чакра Реики Човек Колекција Подарок

Природни Полиран Водни Растенија Ахат Кристал Мадагаскар Минерални Примероци Чакра Реики Човек Колекција Подарок

DEN 2688.00
-30 %
DEN 3839.52

Тековен


име : Водни Растенија Ахат
големина : 83x63x19 MM
тежина : 137g
боја : бела и црна


Останатите карактеристики

Тема:
самовила
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Камен
Име:
Водни растенија Ахат
Големина:
83x63x19MM
Тежина:
137g
боја:
бела и црна
број:
Б12

Слични понуди