Накит Материјали Светло Сина AAAAA Кубни Циркони Круг Циркони 2.0/2.5/3.0 мм DIY Накит Наоди Материјали

Накит Материјали Светло Сина AAAAA Кубни Циркони Круг Циркони 2.0/2.5/3.0 мм DIY Накит Наоди Материјали

DEN 2256.00

Тековен

Некои лекови може да произведуваат хемиска реакција за да накит, направи накит боја влошување на состојбата. Гем стана совршенство на извонредна личност.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
koraba
Објектот Тежина:
0.2
Број На Модел На:
Светло Сина
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Боја:
сино/ светло сина

Слични понуди