есен, зима черги и килими за дневна соба лизга-отпорни област килим вода-апсорбирање на килим за дневна соба и бања килим Трајни

есен, зима черги и килими за дневна соба лизга-отпорни област килим вода-апсорбирање на килим за дневна соба

DEN 672.00
-30 %
DEN 960.00

Тековен


здраво почитувани,
ви благодариме за посетата на нашата продавница.
ние сме директни capert и мат производителот во кина.
ние ќе ви даде најдобар квалитет на стоките,најдобра цена и најдобра услуга.
ако ви треба други поголеми големина тепих ,ве молиме кликнете на belowing weblink .
ПОГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ТЕПИХ И МАТ ЛИНК ЗА ВАС


Останатите карактеристики

Големина:
400mm x 600mm
Техника:
DIY
Употреба:
Спалната Соба,Hotel,Тоалет,Бања,Дома
Бренд Име:
SHIERJU
Обликот:
правоаголник
Материјал:
кадифен ткаенина
Шаблон Тип:
Цврста
Начини на Продажба:
парче
Место:
Салон
Број На Модел На:
QD007
Стил:
Европски и Американски Стил
Декорација Стил:
кореја и кинески
Измијте Стил:
Рака Мие
дизајн:
Wilton
Име:
CHIATO
Големина:
400MM*600MM
is_customized:
Yes
Занает:
Машина Направени
Спецификација:
400mm*600mm
Чистење Тип:
машина за миење

Слични понуди