OneBandaHouse 1PC Multicolor Логото Хривнија Љубов Аутизам МАМА и ТАТО Силикони Wristband

OneBandaHouse 1PC Multicolor Логото Хривнија Љубов Аутизам МАМА и ТАТО Силикони Wristband

DEN 265.00
-15 %
DEN 312.00

Тековен

Се гарантира квалитет со конкурентна цена.
Опис На Производот
1. Тоа ја прави целата разлика кога се обидуваат да живеат на "нормалниот" живот.Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост" "China post" "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ", ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ви покаже поддршка од носење на овој око-фаќање на wristband! Потсетник дека имаш "љубов" завиткани околу вашиот зглоб!
Љубов Аутизам МАМА и ТАТО Силикони Wristband
Технички Детали :
Боја : whtie и црна
Боја Infilled : multicolours
Достапни Големини : 202x12x2mm
Пакување : индивидуални пакет
Количина : 1pc
Ние се специјализираат во создавање на сопствени промотивни подарок за било кој настан, организација, клуб, или бизнис – големи или мали. Ако тоа е нашиот проблем, ние може да се вратат парите на клиентот, без да се врати стоката. Различни бои и големини на располагање. Може да се направи во согласност со клиенти барања.
Ние, тогаш ќе се потврдат со што конечниот дизајн за да се одобри пред производство на вашиот сопствен силикони хривнија цел започнува, за да бидете сигурни дека ќе го добијат токму она што го сакате.
Ние прифатени се врати на стоки, без било каква причина во рок 7days. Висок квалитет. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Но Товарни задолжен е да се плати од страна на корисниците, ако таму не е квалитетот на производот.
Нашата предност :
1.Мешавина цел е на располагање.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
OneBandaHouse
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Стил:
Повик/Спортски
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
no
Функција:
Потсетник
Синџир Тип:
закачам
Метали Тип:
Силикони
Објект:
Аутизам МАМА и ТАТО Wristband
Материјал:
Силиконска Гума
боја:
Црна и Бела
Големина на:
202x12x2mm
Заврши:
Исполнет во боја
Се Користи За:
Подарите Подарок

Слични понуди