TOMA 3pcs/многу Мека Жаба Намамат Snakehead Мамка 90mm 16.5 g Молив Жаба Риболов Мами Вештачки Topwater Силиконска Гума Двојно Кука

TOMA 3pcs/многу Мека Жаба Намамат Snakehead Мамка 90mm 16.5 g Молив Жаба Риболов Мами Вештачки Topwater Силиконска

DEN 576.00
-38 %
DEN 928.32

Тековен


TOMA 3pcs/многу Мека Жаба Намамат Snakehead Мамка 90mm 16.5 g Молив Жаба Риболов Мами Вештачки Topwater Силиконска Гума Двојно Кука Место на Потекло : Кина (Копно) Број на Моделот : TM0195 Тип : Жаба Риболов Мами Тежина : 16.5 g Должина : 90mm Боја : 4colors Кука : Двоен кука Материјал : Силиконска Гума OEM : обезбедени MOQ : 3pcs ЗАБЕЛЕШКА : БОЈА на производот Изберете вашиот омилен
Пакет вклучувајќи
3pcs x жаба риболов мами Костим за капење, полн со искушенија, издувните опашка дизајн Рационализација на телото, ветер отпор е мал, фрлање подалеку Шупливи софтвер структура дизајн, да се подобри стапката на риба Црн никел двојно кука, остар кука, barb, не се деформирани, брзи трн риба Симулација гром жаба, bionic силиконска кожа, анти-залак, жаби главата и стомакот затворени третман, без модификација
TOMA 3pcs/многу Мека Жаба Намамат Snakehead Мамка 90mm 16.5 g Молив Жаба Риболов Мами Вештачки Topwater Силиконска Гума Двојно Кука
Спецификација
Модел
Тип
Должина
Тежина
Тип
Карактеристики
Боја
Акции TM0195
жаба Мамка
90mm
16.5 g
мека жаба
3pcs/многу
како слика
Yes


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Бренд Име:
ToMa
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
TM0195
Големина:
90mm
боја:
4colors
Тип:
жаба риболов мами
Тежина:
16.5g
акција:
Topwater
кука:
Двојно Кука
Материјал:
Силиконска Гума

Слични понуди