Промоција! Нова Топла Продажба 100 Компјутери Практични Црвено Плоча Завртка Изолациони Влакна Подлошки

Промоција! Нова Топла Продажба 100 Компјутери Практични Црвено Плоча Завртка Изолациони Влакна Подлошки

DEN 37.00
-8 %
DEN 40.32

Тековен


* 100 КОМПЈУТЕРИ Црвено Плоча Завртка Изолациони Влакна Подлошки.
* Овие Изолациони Scrw Подлошки за употреба на матични плочи, PCB ' s и кола.
* На завртката подлошки се направени од pvc материјал.
* Црвена Влакна Подлошки за вашата машина градители таму.
* Подлошки надворешен дијаметар : 8mm
* Завртка Влакна Подлошки внатре дијаметар : 3мм
* Тежина : 4g
* Пакет содржина : 100 x Плоча Завртка Подлошки
http : //luckyretail.com/Uploadfile/006852/006852-1.jpg" title="ae Product.get Subject()" />


Останатите карактеристики

Материјал:
Гума
Обликот:
Прстен Заптивка
Број На Модел На:
SZ-BHBL-G009607

Слични понуди