Hotsale 100pcs 13x18cm Organza Подарок Перница Drawable Божиќ Свадба Партија Накит за Подарок Торбичка Козметика Подарок Перница

Hotsale 100pcs 13x18cm Organza Подарок Перница Drawable Божиќ Свадба Партија Накит за Подарок Торбичка Козметика

DEN 453.00
-20 %
DEN 566.40

Тековен

Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
Повратни информации :
1.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку . На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден
100pcs Накит за Подарок Перница 13x18cm Organza Кеси Пошта Свадба Накит Пакување Пошта Убави бои ги Собереш.
Опис
Материјал : organza
Реден Број : 100pcs/н т
големина : 13x18cm ( на чанти се направени од рачно изработени, големината може да не толку совршен, се надевам, ќе може разбирање )
Боја : многу бои да се избере
Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.


Останатите карактеристики

боја:
Бела, Црна, трева зелена, Црвена, Сива, кралска сина, Жолта, Розова, Виолетова, apple зелена, Златна, Портокалова, кафе, темно виолетова, Беж, Мулти, топла розова
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
1.1g
Објектот Ширина:
13cm
Производ Карактеристики:
Organza подарок перница
Број На Модел На:
13x18cm organza подарок Пошта
Предмет Тип:
Organza подарок перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
13X18cm
Материјал:
organza
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,бонбони ,подарок, итн.
боја:
23 бои да се избере

Слични понуди