Проектор Светилка 915P028010 за МИЦУБИШИ МД-52526,МД-52527, МД-52528, МД-62526, МД-62527 со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Проектор Светилка 915P028010 за МИЦУБИШИ МД-52526,МД-52527, МД-52528, МД-62526, МД-62527 со Јапонија феникс

DEN 2827.00
-5 %
DEN 2976.00

Тековен

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Светилка Спец : Висок квалитет на Проектор светилка
Светилка Модел : 915 P028010
Wattage : 110 W
Светилка Живот : 2000 ~ 3000 часа
Проектор / Проектори : МИЦУБИШИ МД-52526 МД-52527 МД-52528 МД-62526 МД-62527 МД-62528
Опис
Проектор Светилка 915 P028010 за МИЦУБИШИ МД-52526,МД-52527, МД-52528, МД-62526, МД-62527 со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Светилка Модел 915 P028010
Проектор : За МИЦУБИШИ МД-52526 / МД-52527 / МД-52528 / МД-62526 / МД-62527 / МД-62528
Wattage
110 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
915P028010
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC
Име:
CTLAMP
Карактеристики:
Светилка со Модул
Просечен Живот (часот):
2000 година
Гаранција:
150 дена
Прозрачна Флукс:
2500
База Тип:
2G11

Слични понуди