Сурфање Момче отстранлив ѕид налепници decal декорација Винил Ѕид Дома Ѕид Уметност Ѕид

Сурфање Момче отстранлив ѕид налепници decal декорација Винил Ѕид Дома Ѕид Уметност Ѕид

DEN 944.00
-18 %
DEN 1151.52

Тековен


Детален Опис
Ве молиме да ми кажете ја Бојата _____? (Сите Ѕид Налепници имаат 40 бои да се избере ве Молиме да ни кажете боја ви треба!) Големи Димензии : 107cm x98cm ( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби ) 1 инч = 2.54 см Тежина : Околу 200-400g Обичај прави : Да
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал,
плакарот, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди


Останатите карактеристики

боја:
Сина(H615), Сива(H627), Грин(H619), Розе(H611), Виолетова(H630), Црвена(H608), Бела(H601), H604, Кафеава(H624), Портокалова(H606)
Големина:
98x107cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
TX-
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Слични понуди