RONGQING 1Pair/многу 925 Сребрен Студ Циркон Гранка Dangle Обетки за Жени, Сестри Растенијата Бисери Earring Подароци

RONGQING 1Pair/многу 925 Сребрен Студ Циркон Гранка Dangle Обетки за Жени, Сестри Растенијата Бисери Earring

DEN 396.00
-22 %
DEN 507.84

Тековен


RONGQING 1 Pair/многу 925 Сребрен Студ Циркон Гранка Dangle Обетки за Жени, Сестри Растенијата Бисери Earring Подароци

1.Производот е направен од бакар,со висок квалитет Циркони
2.за олово и никел слободни
3.Производ големина : 17mm*31mm
4.Тежина : 2.6 g
Обрнете Внимание На :
Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !
Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!


Останатите карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
RONGQING
Број На Модел На:
RQ- ---4
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
бакарни легури
боја:
Како што е прикажано
Производ големина:
1.7 cm * 3.1 cm
Количина:
1pair/многу
Пакување:
Opp Кеси

Слични понуди