(C2-059) Рачно Изработени Јапонски Kigurumi Силиконска Гума Лице Маски Cosplay Kigurumi Маска Crossdresser Кукла Kigurumi Аниме Улога Игра

(C2-059) Рачно Изработени Јапонски Kigurumi Силиконска Гума Лице Маски Cosplay Kigurumi Маска Crossdresser

DEN 30050.00
-5 %
DEN 31631.52

Тековен

Ви благодарам многу за вашата помош. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. И ние не прифаќаме откажете нарачката во текот на обработка на време. Јас ќе ти пратам слики од маската откако се заврши, кога можам да добијам остатокот за плаќање, јас ќе брод надвор со Најбрзиот превозот метод(3 до 5 работни денови за испорака) Големина : Ние треба вашата два measurments(CM) Зелена : максимум круг низ веѓата Црвена : максимум круг низ брадата (C2-059) рачно изработени Јапонски Kigurumi Женски Силиконска Гума Лице Маски Cosplay Kigurumi Маска Crossdresser Кукла Kigurumi Аниме Улога Игра За Обработка на време : Нашите маски се сите рачно изработени по нашите клиенти поставени со цел, тоа ќе трае околу 1-2 месец да се направи . Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации. Тоа е целосна главата, перика е вклучена. За повратни информации : повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Превозот : Бесплатен превозот со најбрз 3 до 5 работни денови за испорака метод.
Повеќе производи,pls видите нашата онлајн продавница :
Опис :
Аниме карактер : НИКОЈ
Производ вклучува : Целосна главата маска x1, перика x 1 со Овој Kigurumi маска е чиста рачно изработени со супер квалитет со силиконска гума и деликатна изработка. Па ние не прифаќаме раш цел. Повеќе производи,pls видите нашата онлајн продавница : . Ви благодариме за вашето разбирање. Плаќање на рати (plz контактирајте ме) : да ја прифатиме 50% депозит пред производство и 50% биланс на плаќање пред превозот.


Останатите карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Маски
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Материјал:
Силика Гел
Знаци:
Аниме Kigurum Маска
Материјал:
Силикони

Слични понуди