100pcs/многу Нови Hande Направени Подарок печат налепници Kraft налепница за рачно изработени производи (сс-a1007)

100pcs/многу Нови Hande Направени Подарок печат налепници Kraft налепница за рачно изработени производи (сс-a1007)

DEN 69.00
-20 %
DEN 85.92

Тековен

Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ако не примите објект , pls контакт, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Моден налепница за подарок. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail.
Спецификации :
Големина : 5x0. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност.
Повратни информации
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-15 работни дена по вашата исплата.
Карактеристики : Сосема Нов и Добар Квалитет.8cm
Pls забелешка : бидејќи на фото светлина, вистински објект боја ќе се малку различни од фотографијата.


Останатите карактеристики

Големина:
see photo
Возраст:
>6 години
Бренд Име:
GANSSIA
Обликот:
види фото
Број На Модел На:
сс-a1007
Материјал:
Хартија

Слични понуди