Новиот луминисцентните хривнија се види со флеш цртан филм играчки, подароци се шири топла набавка на нови креативни

Новиот луминисцентните хривнија се види со флеш цртан филм играчки, подароци се шири топла набавка на нови

DEN 124.80

Тековен


Бебе име : Флеш види бенд, креативни рака прстен
Бебе големина : Долго 21cm ширина 1.5 cm над постојат две копчиња за да ја подесите големината на!
Боја шема опис : Види со црвена, жолта, сина, зелена, розова и други бои, погоден за момчиња и девојчиња.
Постојат различни цртан филм рака модели беа испратени, обидете се да ги собереш убави испорака
Производ настава : бебето е конфигуриран 3 AG10 копчето батерии, RGB три светли LED блиц,
Таму се контролира, прекинувачи, Одржлив Осветлување 1-2 часа или така,
Користете црвена, сина, жолта, супер-светли LED светло да се направи на светлосен извор, се префрлат на колото по трепка.
Види сто видови на бои, можете да ја прифати цел, тука е цртан категорија на цртан филм категорија, да ги прифатат Божиќ светлина се види со сопствени, слободни бесплатен. Тука е добар стил да го продаде цвеќиња, се стави на многу добро да се види на штрек


Останатите карактеристики

боја:
Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Розова, Виолетова
Карактеристики:
Блескави
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Пластични Тип:
ПВЦ
Бренд Име:
YOGOHALO
Материјал:
Пластични
Прозрачна играчка тип:
LED светилка играчка
Наменет За:
Без ограничување, девојка, момче
Карактеристики:
Се носат шарени ноќ светлина
Дали за увоз:
домашни
Пакување:
OPP вреќа
играчка материјал:
Мека ПВЦ
Пакет:
Yes

Слични понуди