QiAN SiMAi BL8002 1500mAh 3.7 V 7.4 Пот за Висок Квалитет Li-ion Батерија за ЛЕТА IQ4490I Батеријата BL 8002 Бесплатен Превозот

QiAN SiMAi BL8002 1500mAh 3.7 V 7.4 Пот за Висок Квалитет Li-ion Батерија за ЛЕТА IQ4490I Батеријата BL 8002

DEN 207.84

Тековен

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.7 V 15 00m Ah Одговара машина : За Лета IQ4490i Пакет се вклучуваат : 1 x BL8002 Батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Добредојдовте на нашата продавница!
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка
Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
BL8002
Бренд Име:
Qian simai
Квалитетот сертификација:
MSDS
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Компатибилен Бренд:
Cubot
Број На Модел На:
ЛЕТААТ IQ4490I
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
1001mAh-1600mAh
Квалитетот сертификација:
CCC

Слични понуди