Сина Европската 2p Elcectrical AC 16A ЕУ германија franch индустрија водоотпорен заземјување Моќ кабелски приклучок франција адаптер конвертор

Сина Европската 2p Elcectrical AC 16A ЕУ германија franch индустрија водоотпорен заземјување Моќ кабелски приклучок

DEN 287.04

Тековен


Приклучок Тип на Женската Приклучок, Универзален приклучок може да се прифати различни приклучоци од целиот свет.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Враќање на средствата, вклучувајќи P&P ќе биде изречена во случај кога објектот(s) не е како што е опишано.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
12 месеци Гаранција.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Го заштитува вашиот компјутер и лични апарати од шила во странски
Прифаќа основани и неосновани приклучоци од десетици земји Лесен-за-користење на сите-во-едно
адаптер одговара на електрични ѕид места во најчесто патувал региони Држи вашиот електрични апарати безбедни од шила во странска електрична енергија .


Останатите карактеристики

Стандард:
индустрија приклучок
боја:
Сина
USB Вкупна Моќност:
NO
Бренд Име:
USBO
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Номинална моќност:
NO
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Број на USB Порти:
Никој
Број На Модел На:
еу индустрија водоотпорен приклучок
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Номинална Струја:
16A
Номинална Напон:
250V
WIFI:
No
Тип:
Електричниот Приклучок
Места Број:
1
Боја:
Сина
Отпорност На Изолација:
Повеќе од 100Mohm
Dielectric интензитет:
Повеќе од 2000VAC/мин
Вметнете и Екстракт Сила:
30N
Отценети:
250V 16A
сертификација:
CE, ROHS
Користење Област:
Светската глобална
Стил:
ЕУ моќ Кабелски приклучок
Тип:
еу индустрија водоотпорен приклучок
Номинална Напон:
250V

Слични понуди

109P1212H401 12V 0.45 НА
  • Обновено

109P1212H401 12V 0.45 НА

960.00 DEN 912.00

Брза ИспоракаКорпоративната Визија : 1 Тоа ќе биде испорачуван DHL / Федекс / ТНТ / UPS / EMS или други посебен