1pc / 5PCS X 3g BYB Акрилик Уметност Помине Лепак Помине уметност Faulse Совети Лепак Професионална употреба

1pc / 5PCS X 3g BYB Акрилик Уметност Помине Лепак Помине уметност Faulse Совети Лепак Професионална употреба

DEN 24.96

Тековен

Ако имате било какви проблеми откако доби пакет,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купување. N oraml време на испорака : САД со 25-35 работни дена велика БРИТАНИЈА/ Канада/ Австралија со 25-35 работни дена Европа 30-40 работни дена Русија 45-65 работни дена Бразил/ Јужна Америка 45-65 работни дена Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот. Овозможи да се создаде убава нокти дизајн во секунди. Мал шише дизајн за лесно преносливост. Алфа cyanoacrylate основа. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Поединечно запечатени. Наменета да се користи за сите видови на лажни ноктите / rhinestones.
1pc / 5 PCS X 3g BYB Акрилик Уметност Помине Лепак Помине уметност Faulse Совети Лепак Професионална употреба Опис : Сосема нов и висок квалитет.
Белешки : да се Чува далеку од децата
Почитувани Клиенти :
Ние го правиме во комбинација превозот, откако заврши шопинг, ве молиме контактирајте со нас да се измени фактура. Ви благодариме! Превозот : За руската Пријатели : ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име, средно име и презиме при донесување на платни Налози ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса во 2 работни дена. Погодна за двете професионални салон или домашна употреба. Може да се користи на природни нокти или лажни ноктите.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
НЕТО-WT.:
3g
Тип:
УВ Гел
Број На Модел На:
XC0MJ0126
Количина:
5
Бренд Име:
Уметноста lalic
Состојка:
ноктите лепак
Тип На Објект:
Гел На Ноктите

Слични понуди