Топла Продажба на Нови Huion А2 LED Следење Одбори Ултра Тенок Светлина Влошки Професионални Анимација Следење на Светлината Кутии LED Светло Подлога Панели

Топла Продажба на Нови Huion А2 LED Следење Одбори Ултра Тенок Светлина Влошки Професионални Анимација Следење

DEN 5227.00
-30 %
DEN 7466.40

Тековен


Топла Продажба на Нови Huion А2 LED Следење Одбори Ултра Тенок Светлина Влошки Професионални Анимација Следење на Светлината Кутии LED Светло Подлога Панели
Карактеристики :
Видот заштитени дизајниран со прилагодува осветленоста
Супер-светли led светилки обезбедува совршено дури и осветлената површина
Стекнува многу малку топлина кога го користите, погодни за долги час работа
Дијагонално Должина : 26.8 Инчи ; Работна Површина : 20.5 од 12.6 Инчи
Исклучително Тенка и Светли Апликации :
Професионални Копија на Анимација, Филм
Tatoo Следење , Занает Проекти, Ткаенина Дизајн
Фотографија, Филм, Лизгачот За Пренесување
Професионални Следење во Затворен, Архитектура, Дизајн и Цртање
Како Х-зраци за да ја Проверите Коска Филм во Болница Спецификации :
Активна Површина : 320mmx520mm
Работа Површина : Акрилик Панели
Извор на светлина На : LED
Работни Волта моб : DC12 V
Номинална Моќност : 6 W
Водич Светлина Начин : Светло panel
Скала Големина : Да
Нето Тежина : 3 .5 КГ
Димензија(Dxšxv) : 600mmx400mmx11mm


Останатите карактеристики

боја:
Црна
Тип:
Дигитални Таблети
Бренд Име:
HUION
Таблета Ширина:
400mm
Материјал:
Акрилик
Таблета должина:
600mm
Број На Модел На:
A2
Големина:
600 mm x 400 mm x 11 mm
Потрошувачка На Енергија:
DC12V

Слични понуди