12mm Срцето Природна Боја Abalone Школка Монистра Одговара Убави Жени Рачен Накит DIY Додатоци Правење промет на Големо со Среќа Девојка Подарок

12mm Срцето Природна Боја Abalone Школка Монистра Одговара Убави Жени Рачен Накит DIY Додатоци Правење промет

DEN 470.00
-24 %
DEN 618.72

Тековен

Понекогаш трае долго време, што се должи на локалните распоред одложувања или други причини. Ќе добар фидбек е многу ценет. Ве молам контактирајте ме, јас ќе ви даде разумен arrangementand објаснување, може да биде соодветно да се продолжи времето за испорака, ве молиме да не ги достават спорот.
Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на максималните периоди на работа.
Ние брод преку Кина пост.
Забелешка : сликата се должи на осветлување или точка на гледање, со видот може да биде пристрасен, јас се надевам дека ќе се разбереме!!!
Затоа што нашите производи се повеќе и повеќе, сите на производот, тежината е 30 грама, стандардот тежина со цел да се добие производ ќе преовладува.
Ако мислите дека ти нема да ја оставиш мојата позитивни повратни информации, ве молиме да се чувствуваат удобно, дозволете ми да знам. Почитувани купувачот, се надевам да се разбере. Понекогаш ние ќе го избере други превозот според tocustom услови во вашата земја. Јас ќе направам се што можам за да не подоцна од 24 часа назад до тебе, се надевам дека сите ние имаше добар пат!!!.
Превозот и транспортот :
Проектот ќе се отстрани превозот 7-14 работни дена по плаќање
Сите предмети ќе бидат испратени на адресата наведена од страна на купувачот, ве молиме потврдете yourpayment.
Тоа обично трае околу 15-30 дена да се добие цел (претежно во 15-20 дена, ако thespeed е бавен, вие ќе добиете во еден месец), всушност, се зависи од onpostal процес. Јас ќе ви даде добро решение.Ве молиме издвои доволно време за испорака и ве молиме да не контактирате доколку имате notreceived, проектот.Ако сте во Италија, Шпанија, Јужна Америка и Средниот Исток, тоа ќе потрае повеќе од 30 дена, или дури и подолго.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
Школка
Објектот Тежина:
0.03
Број На Модел На:
L066
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Мушка големина:
12mm
се применуваат:
DIY делови Додатоци
Должина:
15inch
Пол:
жена девојка
Бројот на монистра:
31 компјутери / 1 акции
Материјал Наука:
Природни Abalone Школка
Метал:
Други
Ефект:
рачно изработени монистра
Стил:
Моден шарм
е-прилагодена:
Yes

Слични понуди