долго во палта поврзана cardigan џемпер покаже тенкиот џеб женски поврзана џемпер јака

долго во палта поврзана cardigan џемпер покаже тенкиот џеб женски поврзана џемпер јака

DEN 520.32

Тековен


0123456789


Останатите карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Акрилик
Тип На Објект:
Cardigans
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
2016 година
Облека верзија на видот:
Лабава
Должина:
На долг
Должина На Ракав:
Долг Ракав
Јака:
Ниска круг јака
Шема:
Чиста Боја
Поп елементи/процес:
Три-димензионални декоративни џеб шевови
компонента содржина:
(вклучувајќи 51%) до 51% (вклучувајќи)
Големина:
Сите кодот

Слични понуди