100pcs goose пердув лебди 15-20cm / 6-8inch Боја избор (бела, црна,)

100pcs goose пердув лебди 15-20cm / 6-8inch Боја избор (бела, црна,)

DEN 204.00
-15 %
DEN 239.52

Тековен

ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Боја : (ве Молиме да му кажете на бои број на вас ред,ако не ,ќе испрати случаен 2 боја)
4.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.Може да се прилагоди за да испробате
2. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.Клиенти примероци се топло добредојдени
6.Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна корист и заеднички развој. :
Опис На Производот
1. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.Материјал : goose пердув,пердув
3. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи околу 15 до 30 работни дена за испорака.
Превозот
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.


Останатите карактеристики

боја:
1, 2
Материјал:
Goose Пердув
Шема:
Избелени
Број На Модел На:
15-20cm / 6-8inch
Материјал:
Goose Пердув
Големина:
15-20cm / 6-8inch
Количина:
100pcs
боја:
(бела, црна,)

Слични понуди