ПУКА Велосипед Планината Велосипед Handlebar Seatpost Tripod Носителот Стегач За Gopro Херој 5 3 4 SJCAM SJ4000 Xiaomi Yi 4K Камера Додаток

ПУКА Велосипед Планината Велосипед Handlebar Seatpost Tripod Носителот Стегач За Gopro Херој 5 3 4 SJCAM SJ4000

DEN 116.00
-19 %
DEN 143.52

Тековен

Купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности.
За Врати, Ако hava било прашање во врска со производ ,ве молиме договорот ни во рок од 7 дена . Сервис и Гаранција : Ако сте го добиле погрешен, оштетување, дефект на објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно ,ние ќе ги провери и да ви даде разумно решение . Ние не го прифати производ спор наплата ако објектот оштетени/загубени затоа што купувачот причина . Ве молиме потврдете цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса .4 инчен (2cm 3,5 cm) дијаметар на цевките, како што се тркалаат барови, топ-глави, контрола барови (било столбови дека е во големина опсег погоре). Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Компатибилен со Сите Акција камери Материјал : ABS пластика се Вклопува handlebars со 17 MM-37 MM Големина : 80mm x 80mm x 35mm
Пакетот Вклучува
1 x Велосипед Handlebar Стегач (Камера и други додатоци НЕ се вклучени. Својата одлична функција е одржување на Вашиот Go Pro Камери и им овозможува снимање акција на пригоден начин.75 инчи да 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.(Се очекува некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќањето за верификација , Ние само брод да се потврди цел адреси . Ако не сте добиле на вашиот предмет во рамките на заштитни време од пратката , ве молиме да договор со нас .


Останатите карактеристики

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,Sjcam,GoPro
Бренд Име:
ПУКА
Тип:
Скелети & Рамки
Број На Модел На:
XTGP01
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Yi
Материјал:
ABS Пластика
боја:
Црна
Одговараат на:
19.5 мм-35.56 mm
Употреба:
Велосипед handlebar менгеме
Одговараат На Камерата 1:
Seatpost Планината За Gopro херој 4 4s 3 3+ 2 додатоци
Одговараат На Камерата 2:
Seatpost Планината За Xiaoyi додатоци
Одговараат На Камерата 3:
Seatpost Планината За SJ4000 SJ5000 SJ6000 WIFI додатоци
Големина:
4.1 x 2.9 x 0.9 inches
Нето тежина:
0.05 кг

Слични понуди