Westrice Мачка Играчка Мека Pompon Топката Шарени топката Мачка Играчки Вредност Милениче Играчки Пакети Најлон топката Мачка Играчка

Westrice Мачка Играчка Мека Pompon Топката Шарени топката Мачка Играчки Вредност Милениче Играчки Пакети Најлон

DEN 47.52

Тековен


Westrice Мачка Играчка Мека Мачка Играчка Pompon Топката Шарени топката Играчки Мачка Играчки Вредност Милениче Играчки Пакети Најлон топката Мачка Играчка
Боја за овие производи може да биде малку различен, но, материјалот што е апсолутно истото, многу се загрижени за боја на вашите клиенти не купуваат, ви благодариме!
Во мојата продавница, ако сакате мачка играчка, ве молиме да ми кажете, јас ќе бидат претставени на вас како подарок


Останатите карактеристики

Тип:
Мачки
Играчки Тип:
Топки
Бренд Име:
Westrice
Материјал:
Најлон
боја:
шарени
Материјал:
Најлон
Играчка тип:
Топки
Тип:
домашно милениче мачка играчка
Карактеристики:
Кружни

Слични понуди