Големи Залихи 15x20cm 24Colors Накит Пакување Drawable Organza Кеси Свадба Подарок Перница Pouches100pcs/многу Козметика Подарок Перница

Големи Залихи 15x20cm 24Colors Накит Пакување Drawable Organza Кеси Свадба Подарок Перница Pouches100pcs/многу

DEN 498.00
-15 %
DEN 585.60

Тековен

Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
Вашето задоволство е наша извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.


Останатите карактеристики

боја:
Бела, Црна, трева зелена, Црвена, Сива, кралска сина, Жолта, Розова, Виолетова, светло сина, Златна, Портокалова, кафе, темно црвена, Беж, Мулти, топла розова
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
20cm
Објектот Тежина:
1.3g
Објектот Ширина:
15cm
Производ Карактеристики:
Organza подарок перница
Број На Модел На:
15x20cm organza подарок Пошта
Предмет Тип:
Organza подарок перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
15x20cm
Материјал:
organza
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,бонбони ,подарок, итн.
боја:
23 бои да се избере

Слични понуди