Бесплатен Превозот 65*50 10 Метри Мост Тип на Пластични Towline Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот Со Крај се Поврзува За CNC Машина

Бесплатен Превозот 65*50 10 Метри Мост Тип на Пластични Towline Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот

DEN 30618.24

Тековен

Па ако не добиете вашите производи ,ве молиме проверете на следење на број и се потврди дали или не пакет се уште е на пат.
За челик влечете синџир :
Бидејќи челик влечете синџир прифаќаат само обичај,ве молиме контактирајте со нас ако треба,ви благодариме!
Кабелот, повлечете синџир жица превозникот слика
Пратката Превозот ќе се организира во време на испорака Сите превозот начини се опционални,бесплатен превозот за вкупна тежина не надминува 2 кг преку CPAM Изразат испорака начин како што се FEDEX,DHL,UPS-от,ТНТ итн треба 5-7 работни дена за да вашата земја обично,CPAM треба 15-60 работни дена да вашиот место. Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено , ве молиме љубезно ве молиме да се разбере нас.Бесплатен Превозот 65*50 10 Meters Мост Тип на Пластични Towline Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот Со Крај се Поврзува За CNC Машина
За НАС :
Имаме целосна големина на влечете синџири од 7x7 да 80x400.Обично,превозот денот ќе трае 5-7 работни дена да вашиот место.(различно време зависи од вашата земја). Ние одбиваме да bargin во текот на цена
Повратни информации ве Молиме да ни даде пет ѕвезди, ако се чувствувате задоволни,добри коментари е многу важен за нас, Доколку не сте satified со нас,ве молиме љубезно ни каже причината и детали,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Цена Storekeeper снабдување вистинската цена и даде 5%-10% попуст понекогаш,ние одбие лажни висока цена и да се даде 20%-90% попуст.
Главно на пазарот во Европа,Северна и Јужна Америка,Азија,Средниот Исток и Австрија.
Вклучувајќи пластика влечете синџир,челик влечете синџир,S тип влечете синџир.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
65*50
Тип:
Лист Синџир
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Пластични
Објектот:
65x50 кабелот, повлечете синџир
Тип:
Мост/open
I. D:
65mm x 50mm
O. D:
85mm X 81mm
Н W:
3.3 kg
Радиус На Свиткување:
100/125/150/200/250/300
Материјал :
Засилен Најлон PA66
КОЛИЧИНА:
1 метар со 2 крај connecors
боја:
Црна со жолта поени
Функција:
Заштита на жици и синџири

Слични понуди